امروز جمعه  ۳۱ شهريور ۱۴۰۲

آغاز بوت ‌کمپ آموزشی کمک‌های اولیه هلال‌احمر در زنجان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان، از آغاز بوت ‌کمپ آموزشی کمک‌های اولیه به ‌مناسبت 19 شهریور روز جهانی کمک‌های اولیه خبرداد و گفت: این آموزش همزمان با سراسر شعب کشور در زنجان برگزار شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر_ زنجان؛ حکمت‌ اله‌هاشمی‌گفت: بوت‌ کمپ آموزشی تابستانه باموضوع آموزش کمک‌های اولیه با هدف تقویت و توسعه مهارت‌های عموم مردم در زمینه کمک‌های اولیه و بهره‌مندی هدفمند از اوقات فراغت این فصل در محل پرتردد شهرها از جمله پیاده راه زنجان با حضور مربیان فرهیخته و امدادی درحال برگزاری است.

وی اظهار کرد: در این بوت کمپ آموزشی افراد ضمن کسب مهارت‌های کمک‌های اولیه، تجربه یادگیری فشرده و شبکه سازی و تعامل با دیگران را تجربه کنند.

هاشمی ادامه داد: این اردوی ترکیبی۱۰ دوره فشرده رشته‌های کمک‌های اولیه در قالب یک پکیج جامع در سامانه آموزش‌های مجازی خادم با شعار "قهرمان جهان شوید" طراحی شده است که فراگیران می‌توانند به صورت مجازی وحضوری در این دوره شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این بوت ‌کمپ سرفصل‌های آموزشی خفگی، احیای قلبی-ریوی، زخم و کنترل، گرما زدگی،سوختگی، مارگزیدگی، مسمومیت و بهداشت دست‌ها به صورت مجازی وحضوری به عموم مردم تدریس می‌شود.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز با مراجعه به سامانه مجازی آموزش‌های هلال‌احمر در دوره‌های آموزشی شرکت کنند.

مشاهده ۱۹۸
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۰- ۱۴:۰۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه