امروز جمعه  ۳۱ شهريور ۱۴۰۲

عملکرد جهادی شهدا الگوی هلال احمر است

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر پیش از ظهر امروز به منظور معارفه و تکریم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان کرمانشاه، وارد این استان شد و مقام شامخ شهدا را گرامیداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر در ابتدای ورود خود به شهر کرمانشاه، به گلزار شهدای این شهر رفت و با قرائت فاتحه و اهدای گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

وی یاد و خاطره جانفشانی‌های شهدا دفاع مقدس به ویژه در استان مرزی کرمانشاه را گرامیداشت و افزود: مردم غیور استان کرمانشاه نقش پررنگی برای مبارزه با دشمنان بعثی در جنگ‌ هشت‌ ساله دفاع مقدس داشته‌اند و امروز نیز نیروهای هلال احمر با الگو قرار دادن مقام بی بدیل شهدا و رزمندگان، به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین معزی به نقش برجسته جمعیت هلال‌احمر استان کرمانشاه در ارائه خدمت به زائران حسینی در‌ حماسه اربعین امسال نیز اشاره کرد و گفت: خدمات شبانه‌روزی امدادگران جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در ارائه خدمت به زائران حسینی در ذهن مردم ماندگار خواهد شد.

وی با تقدیر از عملکرد هلال احمر در ارائه خدمت به زائران اربعین حسینی، هلال‌احمر را جمعیتی خدمتگزار دانست که همواره برای خدمت بی منت به همنوعان آماده اند.

یادآور می‌شود در این سفر، معاونین و مدیر کل حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین معزی را همراهی می‌کنند.

مشاهده ۱۳۴
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۷- ۱۴:۳۲
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه