امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

رهاسازی مرد گرفتار در صخره‌های ارتفاعات گلستان پس از 17 ساعت تلاش امدادگران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: پس از ۱۷ ساعت تلاش نیروهای امدادی و مردمی، مرد ۳۴ ساله گرفتار در دیواره‌های سنگی ارتفاعات روستای چینو علی آبادکتول رهاسازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر _ گلستان؛ قاسم غریب آبادی با اعلام این خبر گفت: حوالی ساعت ۱۲ نیمه شب دوشنبه ۲۹ آبان، یک مرد ۳۴ ساله در مناطق سنگی ارتفاعات روستای چینو در علی آباد کتول گرفتار و راه برگشت او مسدود شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: صبح دوشنبه با اطلاع مرکز eoc استان سمنان، دو تیم از هلال احمر علی آباد کتول به همراه تیم اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به صعب العبور بودن محل حادثه و سخت بودن دسترسی به آن، روند رهاسازی حادثه دیده ساعت ها به طول انجامید و به همین جهت نیروهای مردمی و دهیار و شورای روستا هم در محل حضور داشتند.

غریب آبادی اظهار کرد: امدادگران در نهایت پس از ساعت ها تلاش با خرد کردن سنگ‌های اطراف و ایجاد راه دسترسی توانستند حادثه دیده را که دچار ضعف و بیحالی شده بود از میان صخره‌ها خارج کنند. مصدوم به بیمارستان بقیه ا... الاعظم علی آباد کتول اعزام و عملیات ساعت یک بامداد سه شنبه ۳۰ آبان به پایان رسید.

0
/
۱۴۰۲/۰۸/۳۰- ۱۳:۴۳
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه