امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲
جزئیات نحوه پرداخت ترمیم حقوق و افزایش فوق‌‌العاده ویژه کارکنان جمعیت هلال احمر:

افزایش حقوق کارکنان هلال احمر اعمال شد

خزانه‌دار کل و ذی‌حساب جمعیت هلال احمر خبر داد: افزایش حقوق کارکنان هلال احمر ناشی از قانون ترمیم معیشت  کارکنان در حقوق آذرماه اعمال شده و تا پایان این هفته به حساب کارمندان واریز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ ماندگار مرادی فرد در این‌باره توضیح داد: این افزایش حقوق ناشی از قانون ترمیم حقوق کارکنان مصوب 08/08/1401 است و برای هر کدام از کارکنان در هر ماه حقوق دریافتی، حداقل یک میلیون و پنج هزار تومان خواهد بود و به نسبت تاهل و تعداد فرزندان افزایش می‌یابد 

او افزود: این افزایش از اول مهر ماه حساب شده‌است. بنابراین همه حقوق‌بگیران جمعیت هلال احمر در سراسر کشور همراه با حقوق افزوده شده‌ی آذرماه معوقه ماه‌های مهر و آبان را نیز دریافت خواهند کرد. 

خزانه‌دار کل و ذی‌حساب جمعیت هلال احمر همچنین پیرامون افزایش مبلغ فوق‌العاده ویژه کارکنان این جمعیت گفت: مسئولین جمعیت هلال احمر پیگیر اخذ مجوز لازم از مراجع ذی‌صلاح هستند تا امکان افزودن آن به حقوق دریافتی کارکنان با تامین اعتبار لازم فراهم شود. 

مرادی‌فرد توضیح داد: بر اساس بخشنامه‌ی صادره از سوی دولت، اجازه افزایش مبلغ فوق‌العاده ویژه برای ارگان‌های مختلف ملزم به توافق شورای حقوق و دستمزد در دولت است و مدیران هلال احمر در حال رایزنی در این‌باره هستند. 

او تاکید کرد: معیشت کارکنان هلال احمر از اولویت‌های رئیس و مدیران این جمعیت است و آن‌ها همواره پیگیر بهبود این وضعیت با رعایت قوانین و مقررات هستند.

0
/
۱۴۰۱/۰۹/۲۶- ۱۵:۴۹
/
شنبه 26 آذر 1401 - 15:49
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است