امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

آغاز کارگاه آموزشی و میدانی ویژه ۱۲۰ مسئول خانه هلال

کارگاه آموزشی و میدانی ویژه ۱۲۰ مسئول خانه هلال خراسان جنوبی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، حسن فراهانی در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی و میدانی ویژه مسئولین خانه‌های هلال خراسان جنوبی، اظهار داشت: یکی از اهداف اصلی راه اندازی خانه‌های هلال توانمند سازی و مهارت افزایی مردم است.
وی با اشاره به اینکه امیدواریم با توسعه آموزش ها بتوانیم مردم را در راستای اهداف هلال احمر آماده کنیم، افزود: فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر از برگزاری دوره‌های آموزشی حمایت و تمامی هزینه‌های برگزاری آن را پرداخت می‌کند.
رئیس حوزه دبیر کل و  مسئول خانه‌های هلال جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه برگزاری این دوره‌ها به عنوان یک مدل موفق در سطح بین المللی مطرح شده است، گفت: همکاری و تعامل بیشتر با فدراسیون موجب جذب منابع مالی بیشتر و برگزاری دوره‌های بیشتری می‌شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر شش هزار و ۵۰۰ خانه هلال در سطح کشور وجود دارد که از این تعداد ۲۱۳ خانه هلال در استان خراسان جنوبی فعالیت دارند.
فراهانی با اشاره به اینکه با راه اندازی خانه‌های هلال در واقع هلال احمر خدمات خود را به مناطق محروم و حتی صعب العبور ارائه می دهد، عنوان کرد: کارگاه آموزشی و میدانی ویژه ۱۲۰ نفر از مسئولین خانه‌های هلال در خراسان جنوبی به مدت ۲ روز در بیرجند برگزار می‌شود.

0
/
۱۴۰۱/۰۹/۲۶- ۲۰:۰۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است