امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

دریافت بودجه صندوق ملکه شوکن در سال 2022 از سوی هلال‌احمر ایران

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر از دریافت بودجه صندوق ملکه شوکن در سال 2022 از سوی هلال‌احمر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ موسوی گفت: اخذ بودجه صندوق ملکه شوکن در سال 2022 برای اجرای پروژه توانمندسازی جوانان با موضوع کارآفرینی و اشتغال‌زایی در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از اقدامات و دستاوردهای جمعیت هلال‌احمر است.

وی افزود: در نهمین کنفرانس بین‌المللی صلیب سرخ و هلال‌احمر و پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی و جمعیت صلیب سرخ ژاپن در مجموع مبلغ 3 میلیون و 600 هزار ین ژاپن را به نام صندوق ملکه شوکن برای انجام فعالیت‌های امدادی در زمان صلح اختصاص دادند. این اعتبار به پروژه‌هایی از قبیل آمادگی در برابر سوانح، بهداشت، خدمات انتقال خون‌، حوزه جوانان، کمک‌های اولیه، برنامه‌های نجات و اشاعه اصول و اهداف بشردوستانه اختصاص پیدا می‌کند که به جمعیت هلال‎احمر ایران اختصاص داده شد.

به گفته مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر، هماهنگی برای ارسال کمک‌های بشردوستانه به کشورهای متاثر از حوادث و سوانح و مشارکت در عملیات امداد بین‌المللی مانند زلزله افغانستان، سیل پاکستان، سیل ترکیه و مهاجرین افغانستانی، از دیگر اقدامات جمعیت هلال‌احمر در سطح بین‌المللی است.

0
/
۱۴۰۱/۱۰/۰۵- ۱۶:۵۴
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه